Znasz j. chorwacki? Sprawdź nas! 3400 netto+prowizje

Tivron
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

Jesteśmy międzynarodowym call center działającym na rynku polskim i kilkunastu rynkach zagranicznych m.in. niemieckim, hiszpańskim, chorwackim, francuskim. Zaczynamy dzień od ciao, salut, cześć, hallo i innych! Jasne zasady to u nas podstawa i tego się trzymamy każdego dnia.

Do naszego zespołu szukamy aktualnie osoby, która wesprze nas w działaniach na rynku CHORWACKIM.

Zadania na stanowisku konsultanta:
• telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi
• obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
• aktywna dosprzedaż produktów - kontaktujesz się z klientami, którzy złożyli zamówienie online, a Twoim zadaniem jest powiększyć zamówienie
• badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
• uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem

Co możemy Ci zaoferować?
• Wynagrodzenie w postaci podstawy ok. 3400 zł netto przy pełnym etacie plus prowizja od sprzedaży ok. 2000 zł netto
• praca w godz. 8-16, pn-pt
• praca zdalna
• szkolenia, warsztaty - szlifujemy Twoje umiejętności
• umowa zlecenie/umowa o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
• dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity

Oczekujemy od Ciebie:
- biegłej znajomości j. chorwackiego umożliwiającej swobodny kontakt z klientami
- zaangażowania i chęci do pracy
- wytrwałości w swoich działaniach
- komunikatywności
- chęci zdobywania nowych umiejętności
- nastawienia na realizację celów

Chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży i jednocześnie wykorzystywać znajomość języka na co dzień? Zapraszamy Cię do nas!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)