• Bielsko-Biała, śląskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Spółka TenRent powstała w 2016 roku jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku utrzymania czystości.

Coraz więcej firm stosuje przyjazne środowisku rozwiązania w myśl zasady “zero waste” dbając jednocześnie o kontrolę i przewidywalność kosztów. TenRent oferuje wysokiej klasy, kompleksowo odnawiane urządzenia marki Tennant w opcji wynajmu dostosowanej do oczekiwań Klienta. Jesteśmy jednym z liderów wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce. To co nas wyróżnia to Serwis – grupa techników w każdym regionie kraju, wyposażona w odpowiednie narzędzia jest w stanie usunąć większość najpopularniejszych awarii. TenRent dostarcza serwis dla wszystkich marek maszyn dostępnych na naszym rynku. Szkolenia, które prowadzimy dla naszych Klientów stanowią dopełnienie naszej oferty

Dołącz do dynamicznego zespołu TenRent, lidera w dziedzinie wynajmu i serwisu wysokiej jakości urządzeń marki Tennant, znanej z niezawodności i profesjonalizmu. Jesteśmy w trakcie poszukiwania zaangażowanego i kompetentnego Technika Serwisu Maszyn Czyszczących, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie remontów generalnych, konserwację oraz przygotowywanie urządzeń do wysyłki. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat, atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez regularne szkolenia produktowe i serwisowe. Szukamy pracownika, który będzie gotowy na wieloletnią współpracę i będzie chciał rozwijać się razem z nami, tworząc wspaniałą i zgraną ekipę. Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zakres obowiązków

  • wykonywanie remontów generalnych maszyn czyszczących
  • mycie maszyn
  • przygotowywanie zapotrzebowania na części
  • sporządzanie dokumentacji związanej z remontami w systemie komputerowym
  • testowanie maszyn przed wysyłką
  • przygotowanie maszyn do wysyłki

Wymagania

  • znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn lub samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • obowiązkowość i terminowość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • godziny pracy 8:00-16:00
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe i serwisowe
  • Administratorem danych osobowych jest TENRENT sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Michała Grażyńskiego 71, NIP: 9542720103. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TENRENT sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Michała Grażyńskiego 71, NIP: 9542720103 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)