Specjalista ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Kierownika ds. Kluczowych Klientów.
Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie relacjami z klientami biznesowymi oraz pozyskiwanie, opracowywanie i obsługa bieżącej sprzedaży sprzętu i systemów dla operatorów telewizji kablowych, nadawców telewizyjnych i radiowych, hoteli, szpitali, pensjonatów, biurowców i osiedli mieszkaniowych
  • Budowanie długofalowej strategii współpracy i warunków handlowych dla poszczególnych klientów, w tym również negocjacje warunków cenowych
  • Obsługa całego procesu sprzedaży
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań oraz prezentacje handlowe
  • Prowadzenie obiegu dokumentów poszczególnych projektów usługowych wraz z aktywnym śledzeniem postępów w realizacji
  • Przygotowywanie powykonawczych zestawień sprzedaży projektów usługowych i wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Kontrolowanie procesów zachodzących miedzy klientami a firmą
  • Koordynacja działań handlowych, wizerunkowych, marketingowych
  • Wspieranie pracy inżynierów/specjalistów realizujących projekty usługowe
  • Utrzymywanie z dotychczasowymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami urządzeń i materiałów, głównie z Unii Europejskiej, USA i Anglii

Wymagania

  • Odpowiedzialność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozmowy z klientami i ich kulturalnej obsługi oraz utrzymywania dobrych relacji
  • Znajomość obsługi sprzedaży usług i towarów
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • Kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office
  • Pozytywne nastawienie do pracy, czasami również pod presją czasu

    Mile widziane:

    • Znajomość systemów teletechnicznych w tym telewizji kablowej i satelitarnej
    • Znajomość obsługi programu Comarch Optima

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub Umowę B2B
  • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w Polsce w branży profesjonalnych systemów teletechnicznych oraz telewizji satelitarnej i naziemnej
  • Ciekawe i ambitne projekty wykorzystujące najnowsze rozwiązania teletechniczne wśród nadawców telewizyjnych i radiowych oraz operatorów telekomunikacyjnych
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Systematyczny kontakt z językami obcymi
  • Szkolenia techniczne i uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem realizacji oraz specjalistami technicznymi
  • Pracę w dobrym i zgranym zespole
  • Ubezpieczenie dodatkowe, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
  • Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@diomar.pl.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@diomar.pl.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DIOMAR Sp. z o.o. 02-197 Warszawa Na Skraju 34, NIP: 5222665659 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)