Mind Health -CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Psycholog Kliniczny Dzieci i Młodzieży - MindHealth

  • Warszawa, mazowieckie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie konsultacji diagnostycznych i porad psychologicznych w ramach projektu,
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących standardów w firmie,
  • współpraca z zespołem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • specjalizacja z psychologii klinicznej lub pierwszy rok specjalizacji klinicznej (ścieżka kliniczna po ukończonych studiach psychologicznych),
  • minimum rok doświadczenia w pracy z pacjentami. ​

Oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);
  • pracę w komfortowych warunkach;
  • superwizje zespołowe.
Dodana
Wygasa (za 22 dni temu)