Medicover Sp. z o.o.

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Warszawa Śródmieście

  • Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Czy wiesz, że Medicover Healthcare Services w Polsce to ponad 20 biznesów?

Jesteśmy czymś więcej, niż siecią centrów medycznych. Medicover Healthcare Services to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia.  Do naszego portfolio należą między innymi: szpital, sieć aptek, kliniki leczenia niepłodności, salony optyczne, kliniki rehabilitacyjne, kluby fitness, kliniki zdrowia psychicznego i placówki związane z opieką nad osobami starszymi.

Dzięki naszej różnorodności obszarów oferujemy Ci ogromną różnorodność stanowisk i wierzymy, że znajdziesz tu dla siebie miejsce i nieograniczone możliwości rozwoju. Są nas tysiące.

Bo Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.

Jeśli szukasz pracy, która oprócz satysfakcji da ci poczucie misji dołącz do Nas.

Centrum Medicover Atrium
al. Jana Pawła II 27​, Warszawa

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Zakres obowiązków

  • pracę w punkcie pobrań,
  • pracę w gabinecie pediatrycznym (wykonywanie badań np. EKG, wykonywanie szczepień),
  • przygotowywanie pacjentów do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • prawo wykonywania zawodu,
  • kurs szczepień, bądź inne kursy pielęgniarskie,
  • chęć do pracy z dziećmi.

Oferujemy

  • nowoczesne miejsce pracy, które ciągle wzmacnia standardy dotyczące bezpieczeństwa Naszych pracowników,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy, pracę w trybie zmianowym 12-godzinnym,
  • finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover,
  • dobrą organizację pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju - zdobyta wiedza i doświadczenie realnie przekłada się na możliwość awansu,
  • atmosferę, którą aż 70% pracowników Medicover uważa za największy atut firmy.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96, NIP: 5251577627. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)