Monter rusztowań niemcy

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Bezpłatne zakwaterowanie (mieszkania w pełni wyposażone)
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Regularne zjazdy do Polski
    Opieka polskich kierowników
    Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w Polsce
    30 dni urlopu wypoczynkowego
    Dodatek na dzieci wg prawa niemieckiego - Kindergeld
    Dodatkowe ubezpieczenie NNW
    Szkolenia zawodowe
    Możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 52 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Bezpłatne zakwaterowanie (mieszkania w pełni wyposażone)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)