Super- Pharm

Technik Farmaceutyczny (Cała Polska)

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Technik

Umowa o pracę

Super-Pharm

4152876

Obowiązki

  • obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków: wydawanie leków, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • przejawianie troski o zdrowie pacjenta i budowanie relacji opartych o wzajemny szacunek
  • wykorzystywanie praktycznej wiedzy na temat farmaceutyków
  • doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • otwartość do pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą

Wymagania

  • dyplom ukończenia szkoły na kierunku Technik Farmaceutyczny
  • ukończony 2-letni staż zawodowy
  • doświadczenie w obsłudze pacjenta aptecznego
  • świadomość aktualnych regulacji prawnych i chęć zdobywania wiedzy w tym zakresie
  • empatia, cierpliwość i otwartość
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach pracy centrum handlowego

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Super-Pharm Holding Sp. z o.o. 02-672 Warszawa ul. Domaniewska 39, NIP: 5252175977 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)