Inspektor nadzoru inwestorskiego (branża ogólnobudowlana) 3/4 etatu k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Inspektor nadzoru budowlanego
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: formalne:

    - przynależność do OIIB (potwierdzenie),
    - wykształcenie wyższe i minimum 4-letni staż pracy oraz posiadanie uprawnień,
    budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
    - obywatelstwo polskie,
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z
    oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    dodatkowe:
    - doświadczenie na stanowisku
    Inspektora Nadzoru Budowlanego lub Kierownika Budowy
    - znajomość przepisów prawa budowlanego, znajomość przepisów z zakresu ustawy o ochronie praw lokatorów i mieszkaniowym zasobie gminy oraz ustawy prawo zamówień publicznych,
    - terminowość, systematyczność i dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich.
    - praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, obsługa baz danych.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    1) Curriculum Vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
    2) list motywacyjny,
    3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
    4) kserokopie
    dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
    5) kserokopie świadectw pracy
    bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
    6) oświadczenie o:
    * posiadanym obywatelstwie,
    * pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    * posiadaniu nieposzlakowanej opinii,
    * wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w
    elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
    7)kserokopia dokumentu potwierdzającego
    niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.

    Miejsce pracy: Mycielskiego
    Praca w godz. 8-16 na 3/4 etatu

    Stanowisko pracy związane jest z: pracą przy komputerze, pracą w terenie oraz na wysokości.
    Do wynagrodzenia dodatkowo doliczane:
    - dodatkowe wynagrodzenie roczne,
    - nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe,
    - dodatek stażowy
    - dodatek funkcyjny
    - pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport,
    - możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy.

    Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.:
    wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 09 czerwca 2024 r.

    Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)