• Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Zawody: Specjalista do spraw sprzedaży
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie: min. średnie,
    staż pracy: doświadczenie w sprzedaży, preferowana znajomość branży drukarskiej lub reklamowej,
    umiejętność negocjacji i budowania relacji biznesowych,
    prawo jazdy kat. B,
    doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
    zorientowanie na cele oraz umiejętność pracy w warunkach presji czasu,
    znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office,

    dodatkowe atuty:
    posiadanie własnej bazy klientów lub doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych,
    znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + system premiowy (w zależności od doświadczenia)
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)