Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K.

Kucharz do włoskiej restauracji na Saskiej Kępie

  • Umowa o pracę
    6 500-8 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zatrudnimy Kucharza z doświadczeniem do włoskiej restauracji na Saskiej Kępie

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie dań kuchni włoskiej zgodnie z naszymi standardami i recepturami

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na tym stanowisku
  • umiejętność pracy z autentycznymi włoskimi produktami
  • dyspozycyjność ok. 15-17 dni w miesiącu w godzinach 10.30-23.00
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w znanej i lubianej restauracji w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 30 zł netto/h "do ręki" na start + premie

  • w przypadku obcokrajowców - wsparcie w kwestii przygotowania dokumentów

  • możliwość uczestnictwa w programie MultiSport

  • posiłki i napoje pracownicze

  • elastyczny grafik pracy

  • Administratorem danych osobowych jest Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K. 03-906 Warszawa Francuska 18 lok. 1, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K. 03-906 Warszawa Francuska 18 lok. 1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)