Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.05.2024

Główny specjalista ds. realizowania zadań z zakresu komunikacji strategicznej w resorcie obrony naro

Ministerstwo Obrony Narodowej w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Budynek:

  • na zewnątrz: podjazd dla wózków inwalidzkich
  • wewnątrz: winda, ograniczona możliwość poruszania się osób na wózkach inwalidzkich, brak toalet dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Warunki dotyczące charakteru pracy:

  • Praca administracyjno-biurowa
  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe - podróże służbowe w celu rekonesansu miejsca wizyty kierownictwa MON, przygotowania oprawy medialnej, scenariusza, scenografii, uzgodnienia zaproszenia dla mediów (wyjazdy około 50 razy w roku, czas trwania wyjazdu od 1-3 dni)
  • brak uciążliwych/szkodliwych/niebezpiecznych warunków pracy
  • przygotowuje dokumenty z obszaru komunikacji strategicznej oraz tezy do wystąpień i wywiadów kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej
  • bierze udział w opracowywaniu wytycznych komunikacji strategicznej Ministerstwa Obrony Narodowej
  • opracowuje komunikaty dla dziennikarzy; sporządza wyjaśnienia i inne materiały informacyjne (także w języku angielskim)
  • monitoruje przekazy medialne dotyczące Sił Zbrojnych RP i przygotowuje na nie odpowiedzi
  • uzgadnia stanowiska dotyczące bieżących wydarzeń państwowych i przygotowuje spójne przekazy medialne z organami administracji państwowej i organizacjami pozarządowymi
  • bierze udział w organizowaniu konferencji prasowych, briefingów i innych spotkań Ministra Obrony Narodowej i wiceministrów z mediami (rekonesanse przygotowawcze, opracowywanie zapowiedzi prasowych)
  • opracowuje kampanie społeczne promujące Siły Zbrojne RP.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego powyżej 3 lat w obszarze komunikacji społecznej lub public relations lub media relations
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym - B2
  • Znajomość ustawy Prawo prasowe
  • Znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • Znajomość ustawy o dostępie do informacji publicznej
  • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych
  • Znajomość ustawy o obronie Ojczyzny
  • Znajomość: struktury organizacyjnej MON
  • Umiejętność: organizacja pracy własnej
  • Umiejętność: współpraca z innymi
  • Umiejętność: dążenie do rezultatu
  • Umiejętność: poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność: innowacyjność
  • Umiejętność: komunikacja
  • Spełnienie wymogu określonego w ustawie o służbie cywilnej dotyczącego zakazu zatrudniania w służbie cywilnej osoby, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - osoba wybrana do zatrudnienia, jeśli urodziła się przed dniem 1 sierpnia 1972 r., będzie musiała złożyć Oświadczenie lustracyjne
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania takiego poświadczenia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Stołówka pracownicza
  • Stojaki/miejsce na rowery na terenie urzędu
  • Pakiet socjalny na warunkach określonych w Regulaminie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Ministerstwie Obrony Narodowej, w szczególności: dofinansowanie wypoczynku pracownika i jego dzieci, dofinansowanie pracownikowi udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych oraz udziału w wydarzeniach kulturalno-oświatowych, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach
  • Możliwość zakupu kart sportowych
  • Benefity płacowe: dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka), dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat stażu pracy) w wysokośći od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego, nagrody jubileuszowe