FEBO LOGISTIC SP. Z O.O.

Specjalista ds. weryfikacji klientów i windykacji

  • Stojadła, mazowieckie pow. miński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Firma transportowo - spedycyjna FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. z siedzibą w Stojadłach k. Mińska
Mazowieckiego poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. weryfikacji klientów i windykacji

Zakres obowiązków

  • weryfikacja kontrahentów przed podjęciem współpracy za pomocą dostępnych narzędzi,
  • nadawanie limitów kredytowych,
  • monitoring należności,
  • windykacja należności.

Wymagania

  • doświadczenia w zakresie weryfikacji kontrahentów handlowych,
  • skrupulatności,
  • dokładności,
  • terminowości,
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • możliwości rozwoju (szkolenia, awanse).
  • Administratorem danych osobowych jest FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. 05-300 Mińsk Mazowiecki Stojadła, Polna 9, NIP: 8222241582. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FEBO LOGISTIC SP. Z O.O. 05-300 Mińsk Mazowiecki Stojadła, Polna 9, NIP: 8222241582 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)