• Katowice, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Inne wymagania: stawiane kandydatom:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe
    - min. 5 lat doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku (preferowane w instytucjach naukowych) obejmującej swoim zakresem m.in. księgowanie, dekretowanie, sprawozdawczość podatkową i bilansową, sporządzanie deklaracji, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie JPK VAT oraz deklaracji VAT UE, rozliczanie funduszu płac na podstawie zbiorczego zestawienia wynagrodzeń, uzgodnienie deklaracji ZUS
    - znajomość zasad rachunkowości
    - znajomość prawa podatkowego
    - znajomość obsługi programów i narzędzi informatycznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 3500 do 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas określony -1 rok. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)