Inspektor ds. badania i oznaczania wyrobów oraz obsługi interesantów w Wydziale Technicznym

Okręgowy Urząd Probierczy w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.

- budynek niedostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - bariery architektoniczne.

  • Obsługuje interesantów, w celu przyjęcia i wydania wyrobów zgłoszonych do badania i oznaczania cechami probierczymi.
  • Oblicza i przyjmuje należności za czynności probiercze.
  • Bada wyroby z metali szlachetnych metodą przybliżoną na kamieniu probierczym oraz metodą fluorescencji rentgenowskiej, w celu określenia ich próby.
  • Oznacza wyroby z metali szlachetnych cechami probierczymi, metodą tradycyjną i laserową, w celu potwierdzenia ich próby.
  • Wystawia świadectwa badania, zaświadczenia oraz decyzje dotyczące badanych wyrobów i materiałów z metali szlachetnych, w celu udokumentowania wyników badania wyrobów, które nie mogą być oznaczone cechami probierczymi.
  • Przeprowadza weryfikację wyrobów oraz dokumentów, w celu wykrycia ewentualnych błędów lub pomyłek.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r
  • Znajomość przepisów ustawy z dnia 1 kwietnia 2011 r. Prawo probiercze ( t.j. Dz.U. 2023 poz. 536)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność rozróżniania barw i odcieni
  • Uczciwość, bezstronność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe techniczne
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

- Dodatek stażowy za wieloletnią pracę

- Dodatkowe wynagrodzenie roczne

- Nagrody jubileuszowe

Dodana
Wygasa (jutro)