• Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Zawody: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 5)
  • Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Inne wymagania: ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzuzpełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe. Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole. Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespolem księgowym. Biegła znajomość języka polskiego.

    Praca w godz. 8:00-16:00. Wynagrodzenie w wysokości: 10130 zł brutto + dodatek motywacyjny wg regulaminu wynagradzania + staż pracy.

    Miejsce pracy: ul. Falęcka 10, Mokotów
    Godziny pracy: 8:00-16:00.

    Wymagane dokumenty:
    - CV
    - list motywacyjny
    - klauzula rekrutacyjna dostępna na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej.

  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 10 130 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek motywacyjny wg regulaminu wynagradzania + staż pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)