• Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności, doświadczenie w pracy w zespole,lojalność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Inne wymagania: Premie i dodatki:
    Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego + premia (= około 4482 zł) + wysługa od 5% do 20% liczona na podstawie dostarczonych świadectw pracy od wynagrodzenia zasadniczego ; dodatkowo pracodawca oferuje: trzynaste wynagrodzenie, pakiet socjalny, miłą atmosferę pracy, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego i medycznego.

    - miłe usposobienie;
    - umiejętność planowania i organizacji własnej pracy;
    - sumienność i staranność
    - rzetelność,
    - samodzielność i inicjatywa,
    - dyscyplina wewnętrzna;
    - umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
    - obsługa urządzeń elektroenergetycznych;
    - umiejętność pracy w zespole;
    - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

    Godziny pracy: 06:00 22:00 (Dwie zmiany)

    [Zgłoszenia:Tel: 22 666 53 51]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 482 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego + premia (= około 4482 zł) + wysługa od 5% do 20% liczona na podstawie dostarczonych świadectw pracy od wynagrodzenia zasadniczego ; dodatkowo pracodawca oferuje: trzynaste wynagrodzenie, pakiet socjalny, miłą atmosferę pracy, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego i medycznego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)