• Poznań, wielkopolskie

Kierownik

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i realizacja kontraktu w oczekiwanym terminie, jakości i z założonym wynikiem ekonomicznym, zgodnie z zasadami BHP i ochrony środowiska, z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi spółki,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • Opracowanie budżetu oraz harmonogramu projektu,
  • Uczestnictwo w negocjacjach i wyborze podwykonawców,
  • Prowadzenie procesów ofertowych oraz przygotowania produkcji (zakupów),
  • Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców zgodnie z harmonogramem realizacji prac,
  • Wsparcie w nadzorze nad realizacją robót montażowych dotyczących instalacji elektroenergetycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,
  • Przygotowywanie planów o charakterze technicznym (tj. planów organizacji robót, plan kontroli i badań, harmonogramu robót),
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminowością dostaw,
  • Nadzór nad zapewnieniem ładu, porządku, warunków BHP i ppoż. wykonywanych robót.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki lub budownictwa,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji inwestycji z obszaru budownictwa elektroenergetycznego, zwłaszcza przy budowie stacji elektroenergetycznych,
  • Doświadczenie zawodowego na stanowisku Kierownika Projektu lub podobnej funkcji przy realizacji 2 zadań polegających na budowie lub przebudowie (modernizacji) stacji lub linii elektroenergetycznych prądu przemiennego o napięciu 110kV lub wyższym, o wartości nie niższej niż 15 mln zł netto, przez okres min. 12 miesięcy dla każdego zadania,
  • Umiejętności zarządzania współpracą z podwykonawcami,
  • Dobra organizacji pracy i umiejętności planowania,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski,
  • Świadectwa kwalifikacyjne:‎ Gr. I: E i D bez ograniczeń napięcia oraz uprawnienia budowlane - mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziane

Oferujemy

  • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Dzień wolny w urodziny/imieniny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wymiany międzynarodowe
  • Szkolenia dla pracowników
  • Kursy językowe
  • Wolontariat pracowniczy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)