Kierownik sprzedaży exportowej

  • Wielkopolskie

Kierownik

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem jednej ze spółek portfelowych z obszaru automotive i sprzedażą B2B, firma inwestycyjna Mezzo Capital poszukuje obecnie osób na stanowisko: Kierownika sprzedaży exportowej.

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami,
  • wspólnie z działem marketingu budowanie strategii marketingowych na poszczególnych rynkach oraz kategoriach produktowych, analiza działań konkurencji,
  • bieżąca analiza i raportowanie danych sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za budżety sprzedażowe (marżowe) i kosztowe oraz udział w ich planowaniu i rozliczaniu,
  • budowanie wizerunku marki, udział w targach i eventach branżowych,
  • uczestnictwo w ustalaniu strategii produktowej.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż exportowa B2B),
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami zagranicznymi,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B w firmie z wieloletnim doświadczeniem branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie: podstawa + premia zależna od osiąganych wyników,
  • możliwości rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe).

  • Administratorem danych osobowych jest Mezzo Capital Sp. z o.o. 02-532 Warszawa Ul. Rakowiecka 36/10A, NIP: 7831525186. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mezzo Capital Sp. z o.o. 02-532 Warszawa Ul. Rakowiecka 36/10A, NIP: 7831525186, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)