• Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, obsługa komputera - excel, word
  • Inne wymagania: [Praca na czas określony] : 3 miesiące z możliwością przedłużenia
    [Godzina zakończenia pracy] : 15:30

    niezbędne:
    a) osoba korzysta z pełni praw publicznych i zdolności do czynności prawnych,
    b) osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    c) osoba, wobec której nie orzeczono zakazu zajmowania wszelkich lub określonych stanowisk wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi,
    d) osoba, która posiada wykształcenia wykształcenie co najmniej średnie medyczne, posiada dyplom ukończenia polskiej szkoły pielęgniarskiej,
    e) osoba, która spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku pielęgniarki,
    f) która wykazuje nienaganną postawę etyczną.

    Dodatkowo:
    a) znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
    b) mile widziane prawo jazdy kat. B,
    c) dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność, sumienność.

    Obowiązki: Bieżące sprawowanie opieki pielęgniarskiej.

    Więcej informacji na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: []
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)