• Jastrzębie-Zdrój, śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektryk lub elektromonter
  • Uprawnienia: min. 3 lata doświadczenia jako elektryk lub elektromonter,świadectwo kwalifikacyjne SEP do zajmwania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji powyżej 1 kV oraz zespoły prądotwórcze powyżej 50 kW,świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmwania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
  • Inne wymagania: Mile widziane:
    - uprawnienia SEP do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji-urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną: na wykonywanie pomiarów ochrony odgromowych, przeciwporażeniowych, rezystancji stanu izolacji, elektronarzędzia, próby napięciowe,
    - uprawnienia SEP do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowiksu eksploatacji-urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 267 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za staż pracy.
    Umowa na okres próbny z możliwością zawarcia na czas nieokreśłony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)