Inspektor Jednoosobowe stanowisko ds. BHP

Komenda Rejonowa Policji Warszawa V
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca administracyjno - biurowa, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, przy oświetleniu mieszanym.

Brak dostosowania miejsca pracy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Brak wind.

  • Przeprowadzanie i nadzorowanie kontroli warunków służby i pracy, informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,
  • Udział przy ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków w służbie i przy pracy, jak również prowadzenie postępowań powypadkowych funkcjonariuszy i pracowników KRP Warszawa V,
  • Kompletowanie i przechowywanie dokumentów dot. wypadków w służbie i przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku służby i pracy w celu ochrony policjantów i pracowników cywilnych,
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych z zakresu przepisów BHP dla nowo przyjętych policjantów i pracowników cywilnych.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku BHP
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy administracyjnej
  • doświadczenie w administracji publicznej
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub zgoda na przeprowadzenie postępowania

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)