Księgowy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Rzeszów, podkarpackie

Księgowy

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE
  • Inne wymagania: mile widziane odbyte kursy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce

    Staż realizowany w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu rzeszowskiego (II)" realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027", Działanie 7.1 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy

    Grupa docelowa:
    Zgodnie ze Specyficznymi Kryteriami Dostępu dla Działania 7.1 co najmniej 80% uczestników projektu będą stanowiły osoby zarejestrowane w PUP Rzeszów jako bezrobotne należące do grup znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy tj.:
    osoby starsze, powyżej 55 r. ż.;
    osoby długotrwale bezrobotne;
    osoby z niepełnosprawnościami;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)