Księgowa/y

PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Księgowy

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - producenta armatury przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/y.

Zakres obowiązków
• ewidencjowanie zdarzeń gospodarczych,
• kontrola formalno-prawna, merytoryczna oraz rachunkowa dowodów księgowych oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem,
• księgowanie dokumentów kosztowych, bankowych i sporadycznie sprzedażowych,
• księgowanie dokumentów importowych (Wielka Brytania, Chiny, Turcja), głównie SAD w powiązaniu z modułem magazynowym,
• księgowanie list płac,
• ewidencja nieobecności oraz urlopów pracowników,
• optymalizacja procesów księgowych,
• księgowanie wyciągów bankowych, także w walutach obcych (EUR, GBP),
• naliczanie oraz księgowanie różnic kursowych,

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub kierunkowe,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• znajomość programu księgowego, klasy ERP; użytkujemy Microsoft Dynamics D365;
• praktyczna znajomość przepisów dot. rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
• praktyczna znajomość pakietu MS Office,
• zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
• umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej,
• samodzielność oraz szybkość w podejmowaniu decyzji,
• rzetelność oraz uczciwość,
• terminowość,
• komunikatywność;
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

• pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym, kilkunastoosobowym zespole,
• stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia – umowa o pracę,
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
• możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju,
• niezbędne narzędzia pracy,
• Pakiet benefitów.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)