• Opole, opolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office
  • Inne wymagania: zdolności analityczne, skrupulatność i terminowość, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość systemu księgowego Comarch XL, wiedza w obszarze księgowości oraz podatku VAT, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego pracując w firmie produkcyjnej
    szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków, pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe na życie), możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)