Praktykant w dziale produkcji

  • Kalisz, wielkopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Dołącz do Nestl jeżeli:
    - Jesteś studentem/ką min. 4 lub 5-ego roku studiów lub absolwentem/ką do dwóch lat po obronie (preferowane kierunki: Zarządzanie Produkcją/ Inżynieria Produkcji/ Zapewnienie Jakości / Mechanika i Budowa Maszyn)
    - Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
    - Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się oraz poszukiwania skutecznych rozwiązań
    - Jesteś otwarty/a, kreatywny/a i proaktywnie podchodzisz do powierzonych Ci zadań
    - Cenisz sobie pracę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie
    - Posiadasz wiedzę z zakresu MS Office

    Co możemy Ci zaoferować?
    - 3 - miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 2024 z możliwością przedłużenia współpracy
    - Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań
    - Atmosferę pracy opartą na szacunku, współpracy oraz otwartości na różnorodność
    - Możliwość budowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna
    - Liczne atrakcje - integracje, inspirujące spotkania i wycieczka do jednej z naszych fabryk
    - Pakiet praktycznych szkoleń: warsztat z zarządzania ścieżkami kariery, szkolenie z Excela, szkolenie żywieniowe, możliwość zrobienia kursu eBusiness Academy
    - Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability, oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań
    - Niezapomniane wspomnienia!
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)