Opiekun/starszy opiekun medyczny k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Opiekun w domu pomocy społecznej*
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące lub kierunkowe - opiekun w DPS/dyplom opiekuna medycznego. Umiejętność pracy w zespole oraz organizowanie pracy własnej, uczciwość, wysoka kultura osobista, sumienność, życzliwość, empatia, mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne (badanie na nosicielstwo). Preferowane doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Godziny pracy: 7:00-19:00, 7:00-15:00, 11:00-19:00, 19:00-7:00. Na początek umowa na czas określony, potem - na czas nieokreślony.
    Wynagrodzenie w wysokości: 4573-4866 zł brutto + dodatek motywacyjny od drugiego miesiąca pracy + dodatek stażowy (od 5 % do 20% wartości wynagrodzenie zasadniczego) + dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. "trzynastka" + dofinansowanie do wypoczynku ZFŚS.

    [Zgłoszenia: e-mail: mo.bukowska@um.warszawa.pl, tel. 798 977 848 w godz. 11:00-15:00]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 573 do 4 866 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w wysokości: 4573-4866 zł brutto + dodatek motywacyjny od drugiego miesiąca pracy + dodatek stażowy (od 5 % do 20% wartości wynagrodzenie zasadniczego) + dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. "trzynastka" + dofinansowanie do wypoczynku ZFŚS.

    Na początek umowa na czas określony, potem - na czas nieokreślony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)