Key Account Manager

Sobiesław Zasada Automotive
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy marki Mercedes-Benz.

Więcej ofert pracy znajdziesz na .

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację.

Chętnie poznamy Cię osobiście!

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych kupnem samochodów dostawczych
Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z powierzonym portfelem Klientów oraz budowanie własnej bazy Klientów
Realizacja założonych celów i planów sprzedaży przez Spółkę
Identyfikacja potrzeb Klientów w zakresie sprzedawanych produktów
Przygotowywanie ofert sprzedaży produktów oraz negocjowanie warunków handlowych
Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Wymagania

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Doświadczenia w pozyskiwaniu i utrzymywaniu dużych Klientów biznesowych
Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych
Orientacji na realizację celów biznesowych
Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, szczególnie z zakresu budowania relacji, komunikacji i negocjacji
Znajomości programów pakietu MS Office
Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
Program Rekomendacji Pracowników
Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
Karta MyBenefit
Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)