Spedytor Międzynarodowy

  • Gdańsk, pomorskie

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Witaj, jestem częścią Ray Trans, dynamicznie rozwijającej się firmy, która w krótkim czasie stała się znaczącym graczem na rynku transportu, spedycji i logistyki. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Radzyminie, skąd koordynujemy zarówno krajowy, jak i międzynarodowy transport drogowy. Nasza specjalizacja to przewozy całopojazdowe do 24 ton oraz transport drobnicowy pojazdami o DMC do 3,5 tony. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy, w ciągu zaledwie trzech lat, osiągnęliśmy imponujący wzrost przychodów – od 17 milionów w pierwszym roku działalności, aż do prognozowanych 84 milionów w trzecim roku. Jesteśmy dumni z tego, że nasze wysiłki zostały docenione przez rynek, co potwierdza pierwsze miejsce w rankingu Dziennika Gazety Prawnej 2020 w kategorii Dynamika przychodów. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale także motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół liczy od 51 do 200 osób – to grupa profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego posiadamy certyfikat ISO:9001, który jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o najwyższe standardy. Ponadto, posiadamy certyfikat WSK, co upoważnia nas do organizowania transportu towarów wojskowych oraz o podwójnym zastosowaniu. Oferujemy nie tylko transport, ale również kompleksowe usługi magazynowania i odpraw celnych. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i dostosowanie do potrzeb naszych klientów, dlatego zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując indywidualne rozwiązania logistyczne. W Ray Trans wierzymy, że sukces buduje się dzięki zaufaniu i bliskiej współpracy z klientami. Dążymy do tego, aby każda interakcja z nami była pozytywnym doświadczeniem, które przyczynia się do wzajemnego rozwoju i satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

Twój zakres obowiązków

Co będziesz z nami robić?

• planować transporty FTL lub LTL,

• poszukiwać nowych zleceń transportowych,

• aktywne pozyskiwać nowych klientów oraz przewoźników,

• utrzymywać i rozwijać współpracę z dotychczasowymi przewoźnikami i klientami oraz budować z nimi trwałe relacje,

• zapewniać naszym klientom profesjonalne konsultacji w zakresie usług przewozowych m.in. obsługa wycen,

• negocjować stawki, ustalać warunki transportu,

• monitorować realizację zleceń transportowych,

• i oczywiście, współpracować z pozostałymi działami w firmie #dreamteam.

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

• masz przynajmniej półroczne doświadczenie w spedycji,

• znasz branżę TSL,

• giełdy transportowe masz w małym palcu,

• potrafisz organizować własny czas pracy,

• chcesz się rozwijać.

Odhaczyłeś wszystkie okienka? Super, to właśnie Ciebie szukamy! Nie zwlekaj, aplikuj!

To oferujemy

W Ray Trans wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zgrany zespół, dobre narzędzia pracy i elastyczność. Dlatego:

• masz stały kontakt z pozostałymi spedytorami,

• pracujesz skąd chcesz, samemu planując swój czas pracy,

• masz dostęp do autorskich szkoleń dedykowanych dla spedytorów,

• zapewniamy Ci dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań spedycyjnych,

• masz możliwość realizacji własnych pomysłów i brania udziału w tworzeniu nowych projektów.

I właśnie to czyni z nas firmę spedycyjną na miarę XXI wieku!

Wiemy, że proces rekrutacji jest stresujący, w końcu też przez niego kiedyś przechodziliśmy ;) , dlatego bądź spokojna/y!, przejdziemy przez to razem.

1. Analiza aplikacji.

2. Rozmowa wstępna z wybranymi kandydatami (telefoniczna z działem rekrutacji, około 15 minut) – chcemy dowiedzieć się trochę więcej na Twój temat, opowiedzieć Ci o możliwościach rozwoju i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Po rozmowie wstępnej otrzymasz od nas materiały m.in. umowę do wglądu, kalkulator prowizyjny, a także filmy dt firmy, strategii i możliwości rozwojowych.

3. To czas dla Ciebie na zapoznanie się z naszą ofertą. Bez względu na to jaką podjąłeś decyzje, daj nam znać.

4. Rozmowa z Managerem. – forma rozmowy do uzgodnienia.

5. Rozmowa z Prezesem – online, bo zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, a odległości są po to by je skracać.

W Ray Trans cenimy czas naszych pracowników i kandydatów, dlatego nawet jeśli w tym momencie nie możemy zaoferować Ci pracy, damy Ci o tym znać. Pamiętaj jednak, że Cię nie skreślamy! Obserwuj nasze ogłoszenia, może coś innego Cię zainteresuje? Może za kilka miesięcy będziesz właśnie tą osobą, której szukamy?

Rozpoczniesz autorski program szkoleniowy, przygotowany przez naszego specjalistę, który przez wiele lat pracował w spedycji i teraz dzieli się swoim doświadczeniem z naszymi spedytorami.

Potem wszystko zależy od Ciebie! Sky is the limit! Nie zostawimy Cię jednak samego, zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego zespołu, team lidera i managera.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RAY TRANS sp. z o.o. 70-304 Szczecin Andrzeja Małkowskiego 30/1, NIP: 8522643563 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)