• Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Lekarz

Kontrakt b2b

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Luka Medica

Przychodnia medyczna i Centrum pomocy psychologicznej w Piasecznie

ul Kauna 31

W Piasecznie powstaje nowa, kameralna placówka lecznicza (przychodnia lekarska oraz poradnia psychologiczna) z punktem pobrań krwi. Naszą misją jest kompleksowa opieka nad pacjentami i z tą myślą tworzymy zespół lekarzy, psychologów i pielęgniarek chcących razem współpracować.

Obecnie poszukujemy lekarzy specjalistów lub będących w trakcie specjalizacji z zakresu interny, medycyny rodzinnej, pediatrii, geriatrii, endokrynologii (w tym diabetologii) oraz psychiatrii dziecięcej. Jesteśmy otwarci na koopoerację z innymi placówkami medycznymi- zarówno prywatnymi, jak i działającymi w ramach NFZ.

Zakres obowiązków

  • udzielanie porad lekarskich;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • wystawianie recept zgodnie z obowiązującymi przepisami w sprawie recept lekarskich i leków refundowanych- w tym w formie elektronicznej;
  • wystawianie pacjentom zwolnień lekarskich oraz innych druków i zaświadczeń leżących w kompetencji lekarza;
  • ordynowanie leków, materiałów medycznych, środków leczniczych i pomocniczych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Wymagania

  • Dyplom lekarza.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Dyplom specjalisty lub zgoda Kierownika Specjalizacji na przyjmowanie pacjentów w przychodni lekarskiej.

Oferujemy

  • Pracę na kontrakcie gospodarczym.
  • % od stawki ustalenia indywidualnie przez lekarza..
  • Administratorem danych osobowych jest Specjalistyczna Praktyka Lekarska Rafał Łukaszewicz 05-520 Konstancin-Jeziorna ul. Grzybowska, 39, NIP: 1181280356. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Specjalistyczna Praktyka Lekarska Rafał Łukaszewicz 05-520 Konstancin-Jeziorna ul. Grzybowska, 39, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)