• Kowary, dolnośląskie pow. jeleniogórski

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: mile widziane w administracji publicznej
  • Inne wymagania: umiejętności: dobra znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem serwerami opartymi na MS Windows Server 2008/2012/2016 i GNU/Linux Debian; dobra znajomość systemu polityk grup w środowisku Active Directory; znajomość środowiska wirtualizacji Microsoft Hyper-V Server; umiejętność pisania skryptów w środowisku Windows (batch lub PowerShell); znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN; umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego.
    umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów; umiejętność pracy w zespole; samodzielność, skrupulatność, asertywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)