• Warszawa, mazowieckie

Obsługa hotelowa

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Pokojowa
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, komunikatywna znajomość j. polskiego.
    Do wynagrodzenia zasadniczego doliczny dodatek stażowy, dodatek za pracę w porze nocnej, dodatek motywacyjny po 3 miesiącach pracy,"trzynastka", nagrody jubileuszowe.

    - czynności porządkowe, obsługa mieszkańców DPS.

    Zgłoszenia: e-mail: dpswojtowska@um.warszawa.pl, tel.: 228315251.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: -dodatek stażowy,
    - dodatek za pracę w porze nocnej,
    - dodatek motywacyjny po 3 miesiącach pracy,
    "trzynastka", nagrody jubileuszowe.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)