Back office - pracownik administracyjno-biurowy

Dremex
  • Głogów Małopolski, podkarpackie pow. rzeszowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. - polski producent artykułów sanitarnych z marmuru syntetycznego, ze względu na dynamiczny rozwój firmy zatrudni kandydata na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy (back office) z językiem angielskim.
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa biura,
• sporządzanie zestawień i raportów,
• obsługa urządzeń biurowych,
• praca w systemie CRM i bieżąca obsługa programu Excel
• obsługa posprzedażowa klienta biznesowego
• prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
• budowanie długofalowych relacji z klientami
• pomoc w realizacji planów i zadań sprzedażowych

Wymagania

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
swobodną komunikację (B1-B2)
• dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
• komunikatywność,
• łatwość nawiązywania kontaktów
• chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy
• chęć podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy

• wynagrodzenie odpowiadające Twojemu doświadczeniu,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• pracę przy wielu ciekawych projektach,
• pakiet socjalny (zniżki na ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietu medycznego, zajęcia j. angielskiego w godzinach pracy, Multisport)

Wynagrodzenie:
3 500 – 4 000 zł netto
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)