Stażysta - docelowo stanowisko młodszy referent

  • Koszalin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe,średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: kandydatem przystępującym do konkursu może zostać osoba: posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych; charakteryzująca się nieposzlakowaną opinią; nie karana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; posiadająca stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędnika; posiadająca wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny; posiadająca ogólną znajomość systemu prawnego obowiązującego w RP; posiadająca znajomość techniki pracy biurowej i sprawnej obsługi komputera; szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Koszalinie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)