INTERNATIONAL COMMODITY TRADER

Hercules-Agro Sp z o.o
  • Poznań, wielkopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem zapraszamy do współpracy osoby chcące mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy.
OFERUJEMY
* atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa + prowizja )
* niezbędne narzędzia do pracy ( komputer , telefon )
* możliwość rozwoju strukturach firmy
* dofinansowanie szkoleń i kursów
* pracę w miłej atmosferze
OBOWIĄZKI
* nawiązywanie relacji handlowych z klientami B2B na podległych rynkach
* aktywne pozyskiwanie nowych klientów
* samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
* badanie źródeł nowych potencjalnych klientów i definiowanie ich potrzeb
* koordynowanie procesu zakupu i sprzedaży ( kontrakty , faktury , dokumenty logistyczne )
WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI
* bardzo dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie ( znajomość innych języków mile widziana )
* samodzielna i efektywna praca
* elastyczność w działaniu i umiejętność dostosowywania się do dynamiki pracy
* gotowość do odbywania podróży służbowych w Polsce i za granicą
* minimum roczne doświadczenie w sprzedaży eksportowej
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)