Inspektor nadzoru ds. instalacji sanitarnych

  • Tychy, śląskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych: Excel , Word oraz programu przeznaczonego do kosztorysowania Norma lub Zuzia
    -staż pracy: *w przypadku wykształcenia wyższego - co najmniej 4 lata pracy; *w przypadku wykształcenia średniego - co najmniej 6 lat pracy
    - uprawnienia budowlane: *w przypadku wykształcenia wyższego: do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; *w przypadku wykształcenia średniego: do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót, a także badania stanu technicznego w zakresie instalacji sanitarnych o powszechnie znanych rozwiązaniach konstrukcyjnych.
    - umiejętność kosztorysowania, nieposzlakowana opinia, bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego, obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej - Polskiej, dla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem
    dodatkowe:
    - sumienność wykonywanie obowiązków dokładnie, skrupulatnie i solidnie
    - sprawność dbałość o szybkie, wydajne i efektywne realizowanie powierzonych zadań
    - bezstronność obiektywne rozpoznawanie sytuacji
    - umiejętność stosowania odpowiednich przepisów umiejętność wyszukiwania potrzebnych przepisów oraz ich właściwego zastosowania
    - planowanie i organizacja pracy efektywne wykorzystywanie czasu pracy
    - postawa etyczna wykonywanie obowiązków w sposób uczciwy i dbałość o nieposzlakowaną opinię.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i stażu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)