• Kraków, małopolskie

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryczne lub pokrewne
  • Zawody: Elektromechanik*
  • Uprawnienia: samodzielność
  • Inne wymagania: konieczne:
    Umiejętność samodzielnego wykonywania prac naprawczych i konserwacyjnych z zakresu instalacji i urządzeń elektrycznych wraz z wykonywaniem prac kontrolno-pomiarowych.
    Umiejętność szybkiego działania oraz podejmowania decyzji.
    Zdolności organizacyjne, samodzielność, łatwość komunikowania się i pracy w zespole.

    pożądane:
    Uprawnienia eksploatacyjne SEP E1.
    Wykonywanie prac na wysokościach powyżej 3 metrów.
    Dwa lata stażu pracy (doświadczenia) przy wykonywaniu prac elektrycznych.
    Wykształcenie techniczne średnie.
    Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 612 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4612,00 zł plus dodatek za wysługę lat.

    Zatrudnienie po uzyskaniu poświadczenia bezpieczeństwa.
    Godziny pracy: 7.30-15.30
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)