• Kalisz, wielkopolskie

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Elektryka, elektromechanika lub pokrewne
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, elektromechanika lub pokrewne), wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryki, energetyki, gotowość do pracy w systemie 12/24.
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia, możliwość awansu, budżet szkoleniowy, Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne, program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii 1500 zł za polecenie znajomego do pracy,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokośc wynagrodzenia zależy od doświadczenia, godziny pracy 12/24, od 6 do 18 i 18 do 6.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)