Młodszy specjalista do spraw księgowości k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
  • Zawody: Asystent do spraw księgowości
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Obsługa finansowo-księgowa,Pakiet MS Office
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie średnie lub wyższe kierunek ekonomiczny;
    - umiejętności dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych;
    - praktyczna umiejętność obsługi programów księgowo-finansowych;
    - dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    - samodzielność, terminowość, skrupulatność, dobra organizacja pracy;
    - dodatkowym atutem jest wcześniejsze zatrudnienie w kancelarii prawnej, kancelarii doradcy podatkowego, firmie audytorskiej lub biurze rachunkowym;
    - doświadczenie zawodowe - minimum rok doświadczenia w pracy z pełną księgowością;
    - bardzo dobra znajomość języka polskiego.

    [Zgłoszenia: e0mail: praca@bfcorp.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 850,14 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w wysokości: 4242-6850,14 brutto - w zależności od doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)