• Gdańsk, pomorskie

Kurier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: umiejętności organizacyjne i orientacja w terenie, dobra znajomość obsługi urządzeń mobilnych (np. smartfon), sumienność i dokładność w realizacji zleceń, komunikatywność i profesjonalne podejście do klienta, znajomość podstawowych zasad obsługi i bezpieczeństwa w transporcie dostaw. Mile widziane doświadczenie jako kurier.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie + premie za wyniki + prowizja + napiwki, pracę w miłej atmosferze, nowy i zadbany samochód, pełne przeszkolenie, dofinansowanie zajęć sportowych, służbowy telefon, parking dla pracowników, paczki świąteczne.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)