Regionalny menedżer sprzedaży wyrobów hutniczych (nr 1187)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: - doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi,
    - preferowana znajomość profili zamkniętych, rur czarnych i ocynkowanych
    - znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz rozmów przez telefon
    - umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
    - rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz dobrze rozumiana kreatywność
    - wysoka determinacja i samo motywacja na osiągnięcie sukcesów i wykonywanie planów
    - rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność oraz dobrze rozumianą kreatywność
    - dyscyplina w działaniu w oparciu o rzetelne planowanie swojej pracy
    - otwartość na pozyskiwanie wiedzy i rozwój w nowych obszarach działania
    - gotowość do pracy w terenie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)