Specjalista do spraw kadr i płac ---> [wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakresie kadr

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera,Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice,Chęć do pracy,Umiejętność obsługi internetu
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie (kierunek dowolny). WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA W ZAKRESIE KADR I PŁAC. Wymagana dobra znajomość przepisów praca pracy. Wymagana znajomość programów: Symfonia kadry płace, Płatnik, Optima. Wymagana samodzielność, rzetelność, dyscyplina, doskonała organizacja pracy. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 35 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie. Pierwsza umowa na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)