Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.05.2024

Kontroler skarbowy ds. analizy ryzyka i typowania podmiotów do kontroli

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Prowadzi działalność analityczną oraz analizę ryzyka dotyczącą zjawisk występujących w obszarze właściwości KAS w celu określenia obszarów ryzyka i wytypowania podmiotów do kontroli
  • Przygotowuje informacje związane z działalnością analityczną i z zapytaniami MF w zakresie pozyskania danych niezbędnych do prawidłowego typowania podmiotów do kontroli oraz przygotowuje kompletne podmiotowe karty informacyjne
  • Analizuje wpływające informacje, wskazujące na potencjalne ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w celu typowania podmiotów do kontroli

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze administracji lub 1 rok w obszarze analiz
  • Znajomość ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej, Ordynacji podatkowej i materialnego prawa podatkowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Excel, Word
  • Komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego w obszarze prawa podatkowego, finansowego, kontroli lub postępowań

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”)
  • Nagrody jubileuszowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy