Likwidator merytoryczny szkód

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kancelaria Prawna Solace

Twój zakres obowiązków

  • gromadzenie i analiza informacji o szkodzie,
  • ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych,
  • ustalenie zakresu szkody,
  • opracowywanie pism w toku likwidacji szkody,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z klientami,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych postępowań,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku merytorycznej likwidacji szkód,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu Office,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • umiejętność analizy i interpretacji wycen wykonanych w programach eksperckich będzie atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • wsparcie ze strony współpracowników
  • różnorodność zadań
  • elastyczny czas pracy

  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)