• Warszawa, mazowieckie

Sekretarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów zlokalizowanych na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living) oraz w trzech Klinikach rehabilitacyjnych: Międzylesie i Mazowia w Warszawie oraz Ostrowia w Wólce Ostrożeńskiej k. Garwolina. Kliniki specjalizują się m.in. w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Pacjenci ze wszystkich grup wiekowych korzystają z rehabilitacji stacjonarnej podczas turnusów, które mogą trwać od 2 do 16 tygodni lub w formie ambulatoryjnej. Mieszkańcami Rezydencji są seniorzy, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osoby, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. Wśród podopiecznych są także osoby dotknięte tzw. chorobami otępiennymi, głównie w przebiegu choroby Alzheimera i Parkinsona. O pacjentów i mieszkańców dba ponad 1200-osobowy zespół (personel pielęgniarsko – opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). W Polsce emeis oferuje usługi na oddziałach rehabilitacyjnych i w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach NFZ oraz w formie pełnopłatnej. Firma jest częścią Grupy emeis, która prowadzi kliniki zdrowia psychicznego, kliniki rehabilitacyjne, domy opieki, mieszkania wspomagane i opiekę domową w ponad 20 krajach (głównie w Europie) i zatrudnia 76 000 pracowników. Jest notowana na giełdzie Euronext Paris.

Sekretarka Medyczna - Międzylesie

2024-28023

Obowiązki:

  • Gromadzenie, segregowanie, archiwizacja dokumentacji medycznej wspieranie lekarzy oraz zespołu rehabilitacyjnego w tworzeniu dokumentacji medycznej, uzupełnianie danych medycznych, wymagających autoryzacji lekarza.
  • Weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji medycznej tworzonej przez personel medyczny Kliniki, raportowanie wyników do Kierownika Medycznego oraz Dyrektora Kliniki.
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi (sądy, ubezpieczyciele, pełnomocnicy pacjentów),udostępnianie dokumentacji medycznej pacjentom oraz upoważnionym podmiotom zewnętrznym.
  • Koordynowanie spotkań i rozmów z rodzinami pacjentów, z personelem medycznym Kliniki, komunikacja z rodzinami i pacjentami na polecenie przełożonego.
  • Przygotowywanie, na polecenie przełożonego, treści zarządzeń wewnętrznych, pisemnych informacji dla pacjentów i personelu, prowadzenie tablicy ogłoszeń.
  • Tworzenie, na polecenie przełożonego, sprawozdania z działalności kliniki, w tym zestawienia danych statystycznych służące do analizy tej działalności.
  • Współpraca z zespołem lekarskim, fizjoterapeutycznym i pielęgniarskim, a także pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Kliniki.

Profil kandydata:

  • Dyplom ukończenia szkoły lub kursu sekretarki medycznej.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarki medycznej lub rejestratorki w placówce medycznej.

Oferujemy:

  • UDZIAŁ W WARSZTATACH I SZKOLENIACH
  • KARTA FIT PROFIT LUB FIT SPORT
  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA (w zależności od formy zatrudnienia)

  • Osoba kontaktowa: Ewa Czyżewska - Koordynator ds. Administracyjnych. E-mail: Aplikuj

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)