Koordynator serwisu samochodów ciężarowych i naczep

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Sady, wielkopolskie pow. poznański

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany,białoruski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany,rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: dobra organizacja, samodzielność, operatywność,dokładność, zaangażowanie, nastawienie na cel, terminowość,bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: szybkość w rozwiązywaniu problemów, ambitność, bardzo dobra znajomość komputera
    Język rosyjski jest na tak wysokim poziomie dlatego że kontrahenci, klienci oraz współpracownicy operują szczególnie danym językiem. Język angielski potrzebny jest do komunikowania się z klientami oraz do pracy z dokumentacją.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 247,2 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)