Pomocnik aparatowego procesów chemicznych

  • Gdańsk, pomorskie

Chemik

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego,współpraca w zespole,odpowiedzialność,dyspozycyjność,komunikatywność
  • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy na produkcji, brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność (praca 3-zmianowa, 4-brygadowa), zaangażowanie i odpowiedzialność, gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji, gotowość do podjęcia pracy fizycznej również w porze nocnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w święta i w nocy, dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w godzinach nadliczbowych, dodatek do ciepłych posiłków w okresie jesienno - zimowym, środki ochrony indywidualnej (kaski, maski, rękawice, okulary), pełne wdrożenie na stanowisku pracy wraz z przyuczeniem, codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)