• Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: kadry i płace
  • Inne wymagania: Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania:
    1) Spełnianie wymogów określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530).
    2) Wykształcenie:
    a) wyższe - o przynajmniej jednym kierunku lub zakresie: kadry, ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo.
    lub
    b) średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe o specjalności ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo.
    3) Udokumentowany przynajmniej dwuletni staż pracy.
    4) Obywatelstwo polskie.
    5) Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
    6) Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe.
    7) Nieposzlakowana opinia.
    8) Znajomość przepisów z zakresu: Prawa Pracy (Kodeks Pracy), ustawy - Karta Nauczyciela, ustawy o finansach publicznych.
    9) Umiejętność pracy w komputerowych systemach kadrowo-placowych.
    10) Biegła znajomość obsługi komputera (programy Word, Excel, OpenOffice, poczta elektroniczna, Internet), Office 365.

    dodatkowe:
    1) Rzetelność, sumienność, dokładność, komunikatywność i otwartość.
    2) Umiejętność pracy w zespole, kreatywność.
    3) Samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa.
    4) Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania.
    5) Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy.
    6) Umiejętność analizy i syntezy informacji.
    7) Chęć podejmowania wyzwań.
    8) Dyspozycyjność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    9) Mile widziane doświadczenie na stanowisku kadrowym w szkolnictwie.

    Wynagrodzenie + premia
    + dodatek stażowy zależny od stażu pracy,

    Wymagane dokumenty:
    1) List motywacyjny.
    2) Życiorys (CV) zawierający przebieg pracy zawodowej oraz przebieg nauki kandydata.
    3) Kopie dokumentów (poświadczone za zgodność z oryginałem) potwierdzających posiadane przez kandydata:
    a) wykształcenie,
    b) staż pracy,
    c) posiadane kwalifikacje lub umiejętności (dyplomy, zaświadczenia itp.) inne niż z pkt I. 2 a, b (jeśli takie posiada).
    4) Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.
    5) Oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    6) Oświadczenie o posiadaniu przez kandydata obywatelstwa polskiego.
    7) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (załącznik nr 1).
    8) Klauzula informacyjna - Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (załącznik nr 2).
    9) Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych oraz klauzula informacyjna dla kandydata do pobrania na stronie internetowej Szkoły ()
    oraz w wersji papierowej w sekretariacie Szkoły.

    Warunki pracy na stanowisku
    1) Praca przy komputerze o charakterze administracyjno-biurowym.
    2) Praca w budynku Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" przy ul. Międzyborskiej 64/70.
    3) Praca w godzinach 8.00 - 16.00, praca w zespole.
    4) Codzienny kontakt telefoniczny.

    Inne informacje:
    1) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy, ul. Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa lub pocztą na podany adres szkoły (decyduje data stempla pocztowego) zaklejonej kopercie formatu A4 oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata i adresem do korespondencji z dopiskiem Nabór na stanowisko specjalista w Szkole Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie do dnia 17 maja 2024 roku do godz. 15.00.
    2) Aplikacje, które wpłyną do szkoły po terminie nie będą rozpatrywane.
    O zachowaniu terminu decyduje data wpływu przesyłki do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie. Otwarcie kopert nastąpi 20 maja 2024 roku
    3) Lista kandydatów spełniających wymagania formalne będzie umieszczona na stronie biuletynu informacji publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie.
    4) Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
    5) Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona w na stronie Biuletynu Informacji Publicznej i na tablicy informacyjnej Szkoły Podstawowej nr 120
    z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie.
    6) Złożonych dokumentów Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie nie zwraca. Oferty niewykorzystanie zostaną komisyjnie zniszczone.
    7) Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 277-14-00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)