Samodzielny referent k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe;
    - 1 rok doświadczenia zawodowego;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Premie i dodatki:
    + premia regulaminowa;
    + dodatek stażowy;

    Zakres obowiazków:

    1.Prowadzenie sekretariatu.
    2.Prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących oraz bieżącej korespondencji.
    3.Obsługa skrzynek mailowych ogniska.
    4.Kontrola terminowości spraw dotyczących Placówki,informowanie dyrektora o stanie załatwianych spraw i ewentualnych trudnościach w ich załatwianiu. 5.Utrzymywanie kontaktu z
    Wydziałem Oświaty i Wychowania Dzielnicy Mokotów, Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Biurem Edukacji m. st. Warszawy i
    informowanie dyrektora o wszystkich sprawach na bieżąco.
    6.Utrzymanie stałego kontaktu z Dzielnicowym Biurem Finansów Oświaty i pośrednictwo we wszystkich sprawach między OPP a DBFO.
    7.Prowadzenie dokumentacji pracowniczej pracowników Ogniska.
    8.Prowadzenie list obecności pracowników Ogniska.
    9.Sporządzanie sprawozdań GUS.
    10.Wprowadzanie i aktualizacja danych w SIO.
    11.Wprowadzanie i aktualizacja danych w iArkuszu.
    12.Dbanie o mienie placówki oraz powierzony sprzęt:
    komputer, drukarka, ksero itp.
    13.Dbanie o terminowe opracowanie pism, sprawozdań i informacji statystycznych.
    14.Właściwe zabezpieczenie powierzonych pieczęci.
    15.Archiwizacja dokumentów.
    16.Przyjmowanie, potwierdzanie i rejestracja wniosków kandydatów na zajęcia pozaszkolne prowadzone przez Ognisko.
    17.Wykonywanie zadań kierownika gospodarczego w razie zaistnienia takiej konieczności.
    18. Wykonywanie innych poleceń dyrektora zgodnie z obowiązującym prawem i odrębnymi przepisami.

    [Zgłoszenia: Tel. 500241473 oraz e-mail: biuro@opp70.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)