Specjalista do spraw sprzedaży usług informatycznych

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów. Zdolności sprzedażowe i nastawienie na w wyskoki poziom obsługi klienta. Samodzielność, nastawienie na cel oraz organizacja, dyspozycyjność. Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy). Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, stabilnej organizacji. Sprzęt niezbędny do pracy w tym: laptop, telefon, przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)