Robotnik gospodarczy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Pisz, warmińsko-mazurskie pow. piski

Pracownik fizyczny

Staż/praktyka

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: [Inne] : praca w zespole anglojęzycznym, drobne naprawy w pokojach podczas pobytu klientów anglojęzycznych, kontakt z gościem hotelowym podczas napraw, kontakt z gościem hotelowym anglojęzycznym podczas prac w budynku i na zewnątrz budynku. Goście hotelowi anglojęzyczni często pytają o recepcję, parking, podjazdy dla niepełnosprawnych, kantor oraz inne rzeczy, pracownik techniczny jest zawsze na terenie ho
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 480 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)